Jak se zrodila myšlenka SimpleBiotix a kdo za ní stojí?

Jmenuju se Richard Gasperotti. Dvacet let se pohybuji v profesionální extrémní cyklistice jako závodník a coach. Častá zranění a hektický způsob života se na mě za ta léta vcelku podepsala. V jednu chvíli jsem si uvědomil, že pokud to takhle povedu dál, brzy padnu na dno svých vlastních sil. Když se o sebe člověk nestará, jednou se to projeví. U někoho dříve, u jiného později, ale ta chvíle přijde.

Fotka 1
Fotka 1

Myšlenka dostat tělo zpátky do správného režimu přišla během naší první dokumentární bikové výpravy ZAM do Mongolska v roce 2012. Věděl jsem, že jestli se budu chtít na cestě k nápravě vyhnout chemickým preparátům, nebude to jednoduché. Výlety do Asie v dalších letech a konzultace s odborníky místní medicíny mi otevřely nový pohled na principy zdravého fungování těla a ochrany organismu.

Fotka 1

V roce 2014 začal dlouhý kolotoč hledání. Chtěl jsem toho nejlepšího odborníka, který mi pomůže zjistit - Co přesně musím v těle změnit, aby se mi vrátila energie a cítil jsem se jako dřív?

Odpověď jsem nakonec našel, problém se nachází ve střevech. Seznámil jsem se s molekulárním biologem RNDr. Petrem Ryšávkou. Ten se svým týmem namíchal unikátní elixír s patentovanou probiotickou složkou a dalšími mikronizovanými ingrediencemi. Sestavili dvě dávky: ranní pro nastartování organismu a večerní pro regeneraci. Vše uzavřeli do jedinečné hliníkové piksly s desikantem, která zajišťuje kvalitní uchování živých kultur. A SimpleBiotix bylo na světě.

Fotka 1
Fotka 1

Od chvíle, kdy jsem začal užívat SimpleBiotix, se moje tělo dostalo zpátky do rovnováhy. To samé může snadno udělat každý. Nechceme přece přežívat, chceme žít!

Podpis
Spinner

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde