Jak se zrodila myšlenka SimpleBiotix a kdo za ní stojí?

Vše začalo v roce 2012 v hlavě extrémního bikera Richarda “Gaspi” Gasperotti a party kamarádů během jejich první bikové výpravy, ZAM do Mongolska. Debaty o zdravém těle, výkonech, motivaci a chuti jít dál odhalily, že jejich těla pomalu stárnou a oni už se necítí tak dobře jako dřív. Začalo jim docházet, že když se o sebe člověk nestará, jednou se to projeví. U někoho dříve, u jiného později, ale ta chvíle přijde.

V roce 2014 začali dlouhý kolotoč hledání. Chtěli najít toho nejlepšího odborníka, který jim pomůže zjistit - Co přesně musíme v těle změnit, aby se nám vrátila energie a cítili jsme se jako dřív?

Fotka 1

To, že žádný elixír mládí neexistuje, bylo jasné. Nicméně po oslovení RNDr. Petra Ryšávky z Medi Pharma Vision jsme zjistili, že tajemství zdravého a spokojeného života se ukrývá ve střevech. Když si začneme hýčkat náš střevní mikrobiom, kvalita všech našich prožitků se může výrazně zlepšit.

Tím pádem bylo už jednoduché najít tu správnou cestu: kvalitními probiotiky oživíme střevní mikroflóru, přidáme blahodárné mikronizované látky, které se díky tomu “vyčištěnému” střevu daleko lépe vstřebají do našeho organismu.

Fotka 2

Vědecký tým v Brně sestavil dvě dávky: Ranní Aktivátor s probiotiky o 13 kmenech a 8 miliardách živých bakterií a dalšími ingrediencemi pro nastartování organismu a Večerní Regenerátor s prebiotiky a dalšími ingrediencemi pro regeneraci. Vše uzavřeli do jedinečné hliníkové piksly s desikantem, která zajišťuje kvalitní uchování živých kultur stálostí svého prostředí. A SimpleBiotix bylo na světě.

Od chvíle, kdy užíváme SimpleBiotix, se naše těla dostala zpátky do rovnováhy. To samé může snadno udělat každý. Nechceme přece přežívat, chceme žít.

Gaspi a tým SimpleBiotix

Fotka 4
Spinner

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde