Jak se zrodila myšlenka SimpleBiotix a kdo za ní stojí?

Jsme mladá česká firma a vyrábíme potravinový doplněk s probiotiky. Nápad se zrodil v našich hlavách, které jsou usazeny na těle bývalých profesionálních sportovců. Richard “Gaspi” Gasperotti se 20 let pohybuje v extrémní cyklistice jako závodník a coach. Zuzana Jusková je bývalá snowboardová reprezentantka. Známé rčení “hlava by chtěla, ale tělo nemůže” jsme poznali na vlastní kůži. Naše těla pomalu stárnou a my už se necítíme jako dřív. Začalo nám docházet, že když se o sebe člověk nestará, jednou se to projeví.

Proto jsme si položili zásadní otázku: Co přesně musíme v těle změnit, aby se nám vrátila energie a cítili jsme se jako dřív?

Fotka 1

To, že žádný elixír mládí neexistuje, bylo jasné. Nicméně po oslovení RNDr. Petra Ryšávky z Medi Pharma Vision jsme zjistili, že tajemství zdravého a spokojeného života se ukrývá ve střevech. Když si začneme hýčkat náš střevní mikrobiom, kvalita všech našich prožitků se může výrazně zlepšit.

Tím pádem bylo už jednoduché najít tu správnou cestu: kvalitními probiotiky oživíme střevní mikroflóru, přidáme blahodárné mikronizované látky, které se díky tomu “vyčištěnému” střevu daleko lépe vstřebají do našeho organismu.

Fotka 2

Vědecký tým v Brně sestavil dvě dávky: Ranní Aktivátor s probiotiky o 14 kmenech a 10 miliardách živých bakterií, hořčíkem, kyselinou listovou a extraktem ze zeleného čaje pro nastartování organismu a Večerní Regenerátor s prebiotiky, kolostrem, extraktem z chmele a lecitinem pro regeneraci. Vše uzavřeli do jedinečné hliníkové piksly s desikantem, která zajišťuje kvalitní uchování živých kultur stálostí svého prostředí. A SimpleBiotix bylo na světě.

Od chvíle, kdy užíváme SimpleBiotix, se naše těla dostala zpátky do rovnováhy. To samé může snadno udělat každý. Nechceme přece přežívat, chceme žít.

Tým SimpleBiotix

Fotka 3
Spinner

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde